Jak se ze znuděné ženy stane holka na sex?

Stát se holkou na sex je docela jednoduché. A soudě podle množství těch, které své služby nabízí na srovnávači Pleasure World, i docela časté. I když za tím někdy bývají srdceryvné příběhy, jako třeba tady, není to vždycky tak. Kámoška Klára stojí u mě v obýváku a ukazuje mi svoje nové kalhoty. Drahá značka, perfektní střih. Obepínají její oblé boky a decentně poukazují na kulaté pozadí. Samozřejmě je s nadšením obdivuji, ale v koutku duše jí závidím. Nejen drahé oblečení, ale i postavu, našpulené rty a vyzařující energii. Je o pár let mladší a díky mému lehce korpulentnímu tělu ji někteří idioti považují za mou dceru. Poslední dobou se jí daří. Když se jí zeptám, co za tím vězí, mlží. Jen těžko pracuje, vždycky byla strašně líná.

Jako špion

Když se spojí závist se zvědavostí, a když se obě vlastnosti spojí se mnou, průšvih na sebe nenechá dlouho čekat. Hodinu jsem stála v parku naproti Klářinu bytu, abych ji zastihla, až bude vycházet. Dřevěněly mi nohy, opilý kluk ode mě chtěl koupit trávu a bezdomovec mi nabídl svou košili. Už jsem toho měla plné zuby, ale nakonec pozdě večer Klára přece jen vyšla ven. 

Sledovala jsem ji nenápadně z vpovzdálí, plížila se za ní jako stín a dodnes se divím, že si mě nevšimla, protože jsem obvykle vážně „nenápadná“. Hned za pár zatáčkami zapadla do nějakého klubu s blikajícím neonovým nápisem, okopanou zdí a velkými okny. Ani jsem nemusela chodit dovnitř, abych věděla, že je to jeden z těch podniků, co se snaží působit luxusně, i když každý ví, že na záchodech je nablito. 

V duchu jsem si začala nadávat, proč tu stojím na ulici, když si Klára někde v klidu chlastá a jak ji znám, určitě už začala nabalovat nějakého polozpitého chudáka. A já tu přece nebudu tvrdnout celou noc.

Další chudák?

Už jsem se otáčela pryč, když Klára vyšla. Kupodivu sama. Nešla domů, ale na opačnou stranu. Zvědavost ve mně převládla a plížila se za tou její hloupou cupitavou chůzí. Z toho by mi hráblo, táhne se jak šňůra na prádlo a v těch jejích super botách na sedmicentimetrovém podpatku div nevymete každou díru.

 Zapadla do nějakého průchodu v paneláku. Takže je za tím chlap, napadne mě okamžitě. No jasně, nabalila si pracháče a teď z něj tahá každou korunu, rychle, než ho omrzí její dětinské švitoření a nutkavá potřeba vyjadřovat všechno ve zdrobnělinách. Jen mi nešlo do hlavy, proč mi to nechtěla říct, vždyť to nikdy nebylo jinak. Většinou se oháněla tím, že nechtěla ranit moje city, když jsem pořád sama, ale s novými věcmi se stejně vytahuje a je jí jedno, že mám sotva na nájem.

Překvapivé odhalení

Další den jsem zamířila rovnou ke Kláře domů, abych opět hrozně nenápadně zjistila, jak se to s tím naivním boháčem má. „Klárinka už na tebe čeká,“ ozvalo se medovým hlasem za dveřmi hned po zazvonění zvonku. „Jsi tu nějak brzičko,“ slyším, když otevírá. Když se dveře konečně rozevřely, na chvíli jsem zkameněla. Stála přede mnou v krajkovém negližé, které jí sotva zakrývalo intimní partie. Vzpamatovala jsem se, rychle jsem ji zatáhla dovnitř a zavřela dveře. Nic říkat nemusela, protože vzápětí bytem projel další ostrý zvuk zvonku.

Jelikož se Klára k ničemu neměla, otevřela jsem já. Za dveřmi stál asi čtyřicetiletý chlap, na očích brýle jak masařka, na sobě havajskou košili a šortky. Nic z toho se absolutně nehodilo k jeho kulatému obličeji. Podíval se na mě a neurvale řekl: „Zaplatil jsem si štíhlou blondýnku, tak co to má znamenat?“ No výborně, další srážeč sebevědomí. Než jsem se stihla naštvat, už tu byla Klára a jemně mě vystrčila ze dveří s nervózním úsměvem. Stejně mi to došlo.

Nikdy by mě nenapadlo, že Klára bude prodávat svoje tělo. Vlastně je zvláštní, že dokáže sehnat dost zákazníků, podle tohoto článku zájem spíš upadá. Ale vypadá šťastně. A upřímně, drbat s ní o jejích klientech je občas docela zábava.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *